logo

Rehabilitacja Śląsk

REHABILITACJA OGÓLNA

Jeśli na skutek urazu lub choroby utraciłeś sprawność, wykorzystamy wszelkie sposoby, które poznaliśmy, by ją przywrócić.

Poprawę efektywności w rehabilitacji uzyskujemy dzięki zastosowaniu urządzenia INDIBA activ, które oddziałuje na organizm prądem radiofrekfencyjnym o opatentowanym natężeniu 448 kHz, jest w stanie pomóc do 10 razy bardziej na stany zapalne niż zwykły masaż.

W organizmie uruchomione zostają mechanizmy, które w sposób bezpieczny przywracają naturalną równowagę, co prowadzi do poprawy stanu zdrowia i złagodzenia lub ustąpienia licznych dolegliwości. Atutem tej metody jest dodatkowe działanie przeciwbólowe i regeneracyjne.

Technologia medyczna, której używamy, sprawdziła się w wielu krajach Europy – przede wszystkim w wyczynowym sporcie, gdzie jakość i szybkość terapii jest najważniejsza.

rehabilitacja katowice

PIERWSZY ZABIEG I KONSULTACJA - 80 ZŁOTYCH

REHABILITACJA PO URAZACH SPORTOWYCH

Sport to zdrowie, a jednocześnie wiele mikro urazów, kontuzji i przeciążeń mięśniowych. Nasi fizjoterapeuci oprócz stosowania technologii Indiba®Activ, korzystają także z nowoczesnych rozwiązań do terapii powięziowej, co w połączeniu pozwala na szybkie leczenie stanów ostrych i przewlekłych, a stosowane regularnie jako profilaktyka, zmniejsza podatność na kontuzje.

rehabilitacja kontuzji sportowych

REHABILITACJA KRĘGOSŁUPA

Nie jesteś w stanie wykonywać swoich obowiązków z powodu dolegliwości bólowych kręgosłupa?

Masz zdiagnozowane zmiany zwyrodnieniowe w obrębie kręgosłupa, dyskopatię, wady postawy albo jesteś po operacji kręgosłupa?

Odpowiednie ćwiczenia jak i sam proces rehabilitacji dobieramy pod konkretnego pacjenta. Dodatkowo nasz wykwalifikowany personel korzysta z innowacyjnej technologii Indiba® Activ, używanej na co dzień w profesjonalnym sporcie.

REHABILITACJA KOLANA

Masz obrzęk lub stan zapalny w stawie kolanowym?
A może jesteś po artroskopii lub wstawieniu endoprotezy kolana?

Nasi fizjoterapeuci pracują zarówno z profesjonalnymi sportowcami, jak i z ludźmi, którzy za aktywnością fizyczną nie przepadają. Wykorzystując innowacyjną technologię Indiba®Activ, przenosimy najnowocześniejsze metody stosowane w profesjonalnym sporcie do rehabilitacji dostępnej dla każdego, uzyskując fantastyczne rezultaty.

REHABILITACJA BIODRA

Twoje biodro nie funkcjonuje jak powinno z powodu zmian zwyrodnieniowych? Czeka Cię operacja wszczepienia endoprotezy lub jesteś świeżo po niej?
Jeżeli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, wymagasz rehabilitacji. Zaniedbanie w przypadku chorego stawu biodrowego lub stanu po wszczepieniu endoprotezy, może prowadzić do poważnych dolegliwości bólowych, a w najgorszym wypadku do zaburzenia chodu.

REHABILITACJA RĘKI

Doznałeś kontuzji ręki i potrzebujesz szybkiego działania przeciwzapalnego?
Doskwiera Ci ból w barku, łokciu lub nadgarstku?
Jeśli znasz to uczucie, kiedy ból ręki ogranicza Twoją aktywność i nie pozwala normalnie funkcjonować, wiesz jak ważna jest szybka i skuteczna pomoc. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii Indiba®Activ oraz doświadczeniu naszych wykwalifikowanych fizjoterapeutów, Twój szybki powrót do sprawności jest możliwy.

REHABILITACJA STOPY

Masz halluksy zniekształcające stopę i utrudniające chodzenie?

Doznałeś skręcenia stawu skokowego, które u nas możesz zacząć rehabilitować nawet godzinę od doznania urazu? Masz przewlekłe zmiany zwyrodnieniowe, utrudniające chodzenie?

W naszym gabinecie do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, dlatego ćwiczenia jak i sam proces rehabilitacji dobieramy pod konkretnego pacjenta i jego problem, wykorzystując wiedzę, doświadczenie i najnowsze technologie.

REHABILITACJA ŁOKCIA

Masz zdiagnozowany problem zwany łokciem golfisty lub tenisisty? Odczuwasz promieniujący aż do nadgarstka ból a Twoja ręka wydaje się dużo słabsza, kiedy coś chwytasz?
Wykorzystamy sprawdzone metody rehabilitacji, by przywrócić Twojej ręce sprawność i pokażemy, co możesz zrobić, by uniknąć tego problemu w przyszłości.

Nasze zalety

Dostępność

W nagłych sprawach jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Profesjonalizm

Zawsze podchodzimy do spraw z całkowitym przeanalizowaniem wszystkich wiadomości otrzymanych od klienta.

Wiedza

Posiadamy wiedze i doświadczenie z różnych miejsc świata.

Jesteśmy specjalistami, którzy uwielbiają swoją pracę i nieustannie poszerzają swoją wiedzę. Wierzymy, że wiedza i najnowsze technologie mogą się przyczynić do poprawy zdrowia organizmu i zwiększenia jego wydolności. A dzięki przyspieszeniu procesów regeneracyjnych, możemy znacząco zwiększyć szanse na powrót do pełnej sprawności.

Dlatego robimy wszystko to, co robi na co dzień profesjonalny świat sportu, wykorzystując najnowsze technologie, po to, by przywracać równowagę i sprawność oraz rozwinąć jeszcze bardziej możliwości ludzkiego organizmu.

Żaneta Kalecińska
Żaneta Kalecińska

Manager, Masażysta

Aneta Różak
Aneta Różak

Fizjoterapeuta

Arkadiusz Fiedor
Arkadiusz Fiedor

Fizioterapeuta

Jakub Kraszewski
Jakub Kraszewski

Masażysta

1750
ZADOWOLONYCH PACJENTÓW
28
RODZAJÓW ZABIEGÓW
10
LAT PRAKTYKI
10
SPECJALISTÓW

Problemu i rozwiązania dla naszych klientów

Bóle brzucha po jedzeniu, wzdęcia – Pani Natalia (lat 21), studentka prawa, zgłosiła się z powodu dolegliwości bólowych w obrębie brzucha po jedzeniu i bardzo częstych wzdęć, zwłaszcza po wypiciu kawy z mlekiem. Test wykazał stan zapalny śluzówki żołądka, obniżone wchłanianie w jelicie cienkim oraz nietolerancję na białko mleka krowiego, gluten pszenicy oraz kukurydzę. W ciągu niecałych trzech miesięcy układ pokarmowy został wyregulowany przy pomocy odpowiednich ziół, z jadłospisu usunięte czynniki zapalne a nabiał krowi Pani Natalia zastąpiła produktami kozimi i roślinnymi.

Pani Natalia

21 lat

Problemy ze snem – Pan Krzysztof (lat 36) on ponad roku miał problemy ze snem. Najpierw zdarzało się, że co kilka dni nie mógł w nocy zasnąć albo budził się kilkakrotnie, przez co rano wstawał niewyspany. Zmęczenie pociągało za sobą drażliwość, nerwowość i zauważalne spadki koncentracji, co z kolei mocno przekładało się na zadania w pracy. Po jakimś czasie Pan Krzysztof tak się stresował tym, że znowu nie będzie mógł zasnąć, że zaczął zasypiać coraz później, często przez pół nocy przewracając się z boku na bok. Diagnostyka wykazała wyczerpanie nadnerczy, ogólne osłabienie układu hormonalnego, nerwowego i moczowego, braki witamin z grupy B i kilku pierwiastków śladowych oraz nietolerancję na gluten pszenicy. Po 3 miesiącach regulacji obciążonych układów, usunięciu napięcia układu nerwowego, uzupełnieniu brakujących składników poprzez zmiany w diecie oraz wprowadzenie regularnego ruchu, Pan Krzysztof zaczął sypiać normalnie.

Pan Krzysztof

36 lat

Zmiany skórne, egzema – Pani Marta (lat 23) zgłosiła się z bardzo widocznymi zmianami skórnymi na dłoniach, które wyglądały jak łuszcząca się ciągle skóra. Dodatkowo dłonie były prawie cały czas mocno czerwone. W pracy nosiła bawełniane rękawiczki. Niestety leki i maści sterydowe nie przynosiły poprawy. Świadomość, że inni ludzie boją się, że mogłaby ich zarazić, sprawiało, że bardzo się stresowała. W końcu zrezygnowała z pracy. Test wykazał m.in. bardzo duże obciążenie układu moczowego, nietolerancję na nikiel oraz obecność pasożytów skóry, w tym grzybów drożdżowych. Po 3 tygodniach nastąpiła pierwsza reakcja – widoczne zmniejszenie zaczerwienia dłoni. Kolejne 4 miesiące zajęła dalsza praca, w tym oczyszczanie i regulacja układu moczowego i pokarmowego, jak również usuwanie patogenów skórnych.

Pani Marta

23 lata