logo

Rehabilitacja Śląsk

REHABILITACJA OGÓLNA

Jeśli na skutek urazu lub choroby utraciłeś sprawność, wykorzystamy wszelkie sposoby, które poznaliśmy, by ją przywrócić. Poprawę efektywności w rehabilitacji uzyskujemy dzięki zastosowaniu urządzenia INDIBA activ, które oddziałuje na organizm prądem radiofrekfencyjnym o opatentowanym natężeniu 448 kHz.

W organizmie uruchomione zostają mechanizmy, które w sposób bezpieczny przywracają naturalną równowagę, co prowadzi do poprawy stanu zdrowia i złagodzenia lub ustąpienia licznych dolegliwości. Atutem tej metody jest dodatkowe działanie przeciwbólowe i regeneracyjne.
Technologia medyczna, której używamy, sprawdziła się w wielu krajach Europy – przede wszystkim w wyczynowym sporcie, gdzie jakość i szybkość terapii jest najważniejsza.

REHABILITACJA PO URAZACH SPORTOWYCH

Sport to zdrowie, a jednocześnie wiele mikro urazów, kontuzji i przeciążeń mięśniowych. Nasi fizjoterapeuci oprócz stosowania technologii Indiba®Activ, korzystają także z nowoczesnych rozwiązań do terapii powięziowej, co w połączeniu pozwala na szybkie leczenie stanów ostrych i przewlekłych, a stosowane regularnie jako profilaktyka, zmniejsza podatność na kontuzje.

REHABILITACJA KRĘGOSŁUPA

Nie jesteś w stanie wykonywać swoich obowiązków z powodu dolegliwości bólowych kręgosłupa?
Masz zdiagnozowane zmiany zwyrodnieniowe w obrębie kręgosłupa, dyskopatię, wady postawy albo jesteś po operacji kręgosłupa?
Odpowiednie ćwiczenia jak i sam proces rehabilitacji dobieramy pod konkretnego pacjenta. Dodatkowo nasz wykwalifikowany personel korzysta z innowacyjnej technologii Indiba® Activ, używanej na co dzień w profesjonalnym sporcie.

REHABILITACJA KOLANA

Masz obrzęk lub stan zapalny w stawie kolanowym? A może jesteś po artroskopii lub wstawieniu endoprotezy kolana?
Nasi fizjoterapeuci pracują zarówno z profesjonalnymi sportowcami, jak i z ludźmi, którzy za aktywnością fizyczną nie przepadają. Wykorzystując innowacyjną technologię Indiba®Activ, przenosimy najnowocześniejsze metody stosowane w profesjonalnym sporcie do rehabilitacji dostępnej dla każdego, uzyskując fantastyczne rezultaty.

REHABILITACJA BIODRA

Twoje biodro nie funkcjonuje jak powinno z powodu zmian zwyrodnieniowych? Czeka Cię operacja wszczepienia endoprotezy lub jesteś świeżo po niej?
Jeżeli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, wymagasz rehabilitacji. Zaniedbanie w przypadku chorego stawu biodrowego lub stanu po wszczepieniu endoprotezy, może prowadzić do poważnych dolegliwości bólowych, a w najgorszym wypadku do zaburzenia chodu.

REHABILITACJA RĘKI

Doznałeś kontuzji ręki i potrzebujesz szybkiego działania przeciwzapalnego?
Doskwiera Ci ból w barku, łokciu lub nadgarstku?
Jeśli znasz to uczucie, kiedy ból ręki ogranicza Twoją aktywność i nie pozwala normalnie funkcjonować, wiesz jak ważna jest szybka i skuteczna pomoc. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii Indiba®Activ oraz doświadczeniu naszych wykwalifikowanych fizjoterapeutów, Twój szybki powrót do sprawności jest możliwy.

REHABILITACJA STOPY

Masz halluksy zniekształcające stopę i utrudniające chodzenie? Doznałeś skręcenia stawu skokowego, które u nas możesz zacząć rehabilitować nawet godzinę od doznania urazu? Masz przewlekłe zmiany zwyrodnieniowe, utrudniające chodzenie?
W naszym gabinecie do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, dlatego ćwiczenia jak i sam proces rehabilitacji dobieramy pod konkretnego pacjenta i jego problem, wykorzystując wiedzę, doświadczenie i najnowsze technologie.

REHABILITACJA ŁOKCIA

Masz zdiagnozowany problem zwany łokciem golfisty lub tenisisty? Odczuwasz promieniujący aż do nadgarstka ból a Twoja ręka wydaje się dużo słabsza, kiedy coś chwytasz?
Wykorzystamy sprawdzone metody rehabilitacji, by przywrócić Twojej ręce sprawność i pokażemy, co możesz zrobić, by uniknąć tego problemu w przyszłości.

Nasze zalety

Dostępność

W nagłych sprawach jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Profesjonalizm

Zawsze podchodzimy do spraw z całkowitym przeanalizowaniem wszystkich wiadomości otrzymanych od klienta.

Wiedza

Posiadamy wiedze i doświadczenie z różnych miejsc świata.

Rehit Zespół

Jesteśmy specjalistami, którzy uwielbiają swoją pracę i nieustannie poszerzają swoją wiedzę. Wierzymy, że wiedza i najnowsze technologie mogą się przyczynić do poprawy zdrowia organizmu i zwiększenia jego wydolności. A dzięki przyspieszeniu procesów regeneracyjnych, możemy znacząco zwiększyć szanse na powrót do pełnej sprawności.

Dlatego robimy wszystko to, co robi na co dzień profesjonalny świat sportu, wykorzystując najnowsze technologie, po to, by przywracać równowagę i sprawność oraz rozwinąć jeszcze bardziej możliwości ludzkiego organizmu.

Marcin Cebula
Marcin Cebula

Dyrektor

Joanna Macioł
Joanna Macioł

Ekspert od spraw zdrowia

Arkadiusz Fiedor
Arkadiusz Fiedor

Fizioterapeuta

Żaneta Kalecińska
Żaneta Kalecińska

Fizioterapeuta

58249
templates
246
happy clients
1200
hours of coding
834
lines of code

What Clients Say?

The one thing I am sure about right now is that my next web startup will be developed by Starbis.

Axel Merphy

Freelance developer

They’ve developed a large multipage website with lots of additional functions in just two weeks.

Amelia Lee

Sales, demolink.org

I’m extremely satisfied with their work. My new website looks great and runs smoothly. The support is excellent too.

Jack McGee

Founder, The Therapy