logo

ZABIEG PRZEDSTARTOWY

Każdy świadomy sportowiec doskonale rozumie, jak ważne oprócz regeneracji po treningu czy zawodach jest korzystanie z zabiegów przedstartowych. Dzięki nim może dużo lepiej „wykorzystać” możliwości swojego ciała na zawodach.

Czy myślałeś kiedykolwiek o tym, co zrobić, żeby polepszyć swoje wyniki sportowe? Z pewnością. A czy istnieje szansa, żeby organizm podczas długich czy ciężkich treningów wolniej i mniej się męczył? Czy szukasz cały czas rozwiązań, żeby podczas zawodów, treningów, meczy, maratonów, triathlonów czy innych ważnych wydarzeń sportowych, być jeszcze lepiej przygotowanym?

W sporcie często liczą się sekundy, centymetry, metry czy uniesione kilogramy. Aby być pierwszym, trzeba wykonać naprawdę ciężką pracę. Trening, odpowiednia dieta i sen są po twojej stronie. Po naszej jest propozycja, byś skorzystał z tego, co mamy dla Ciebie, żeby wspomóc swój organizm i ciało przed treningiem czy zawodami.

Ponieważ każdy sport wymaga innego przygotowania, również zabiegi przedstartowe są dostosowane indywidualnie, w zależności od tego, jaki sport uprawiasz i ilości czasu, który dzieli cię do zawodów.

Przyjrzyjmy się korzyściom z zabiegu przedstartowego Indiba Activ:
• przyspiesza zewnętrzną i wewnętrzną wymianę jonową, czyli przywraca prawidłową pracę komórki, oczyszczając ją z toksyn a jednocześnie dotleniając. Dzięki temu regeneracja następuje dużo szybciej.
• zwiększa się przepuszczalność błony komórkowej, dzięki czemu “oczyszczanie” komórki ze zbędnych produktów przemiany materii jest o wiele bardziej wydajne
• zwiększa dostarczanie do komórek mięśniowych składników odżywczych, co pozwala komórkom podczas treningu mieć „więcej energii”
• wpływa na rozszerzenie naczyń krwionośnych i wzrost przepływu krążenia, a tym samym do komórki dostarczane jest więcej tlenu

Ciekawostka!
Badania pokazują, że jeśli zabiegi przedstartowe są wykonywane systematycznie, następuje proces erytropoezy, czyli namnażania czerwonych krwinek. Dodatkowo zwiększa się saturacja, czyli wysycenie krwi tlenem. Te dwa czynniki mają bezpośrednie przełożenie na zwiększenie wydolności i dotlenienia organizmu.
Takie same efekty w organizmie wywołuje trening wysokogórski lub w warunkach hipoksji (o obniżonej zawartości tlenu w otoczeniu).

Podsumowując. Jeśli chcesz zadbać o swój organizm od wewnątrz, poprawiając wydolność mięśni i odżywienie komórek, a jednocześnie zwiększyć swoje wyniki sportowe, zabieg przedstartowy z wykorzystaniem technologii INDIBA® activ jest dla Ciebie.Jesteśmy specjalistami, którzy uwielbiają swoją pracę i nieustannie poszerzają swoją wiedzę. Wierzymy, że wiedza i najnowsze technologie mogą się przyczynić do poprawy zdrowia organizmu i zwiększenia jego wydolności. A dzięki przyspieszeniu procesów regeneracyjnych, możemy znacząco zwiększyć szanse na powrót do pełnej sprawności.

Dlatego robimy wszystko to, co robi na co dzień profesjonalny świat sportu, wykorzystując najnowsze technologie, po to, by przywracać równowagę i sprawność oraz rozwinąć jeszcze bardziej możliwości ludzkiego organizmu.

Żaneta Kalecińska
Żaneta Kalecińska

Manager, Masażysta

Aneta Różak
Aneta Różak

Fizjoterapeuta

Arkadiusz Fiedor
Arkadiusz Fiedor

Fizioterapeuta

Jakub Kraszewski
Jakub Kraszewski

Masażysta

1750
ZADOWOLONYCH PACJENTÓW
28
RODZAJÓW ZABIEGÓW
10
LAT PRAKTYKI
10
SPECJALISTÓW

Problemu i rozwiązania dla naszych klientów

Bóle brzucha po jedzeniu, wzdęcia – Pani Natalia (lat 21), studentka prawa, zgłosiła się z powodu dolegliwości bólowych w obrębie brzucha po jedzeniu i bardzo częstych wzdęć, zwłaszcza po wypiciu kawy z mlekiem. Test wykazał stan zapalny śluzówki żołądka, obniżone wchłanianie w jelicie cienkim oraz nietolerancję na białko mleka krowiego, gluten pszenicy oraz kukurydzę. W ciągu niecałych trzech miesięcy układ pokarmowy został wyregulowany przy pomocy odpowiednich ziół, z jadłospisu usunięte czynniki zapalne a nabiał krowi Pani Natalia zastąpiła produktami kozimi i roślinnymi.

Pani Natalia

21 lat

Problemy ze snem – Pan Krzysztof (lat 36) on ponad roku miał problemy ze snem. Najpierw zdarzało się, że co kilka dni nie mógł w nocy zasnąć albo budził się kilkakrotnie, przez co rano wstawał niewyspany. Zmęczenie pociągało za sobą drażliwość, nerwowość i zauważalne spadki koncentracji, co z kolei mocno przekładało się na zadania w pracy. Po jakimś czasie Pan Krzysztof tak się stresował tym, że znowu nie będzie mógł zasnąć, że zaczął zasypiać coraz później, często przez pół nocy przewracając się z boku na bok. Diagnostyka wykazała wyczerpanie nadnerczy, ogólne osłabienie układu hormonalnego, nerwowego i moczowego, braki witamin z grupy B i kilku pierwiastków śladowych oraz nietolerancję na gluten pszenicy. Po 3 miesiącach regulacji obciążonych układów, usunięciu napięcia układu nerwowego, uzupełnieniu brakujących składników poprzez zmiany w diecie oraz wprowadzenie regularnego ruchu, Pan Krzysztof zaczął sypiać normalnie.

Pan Krzysztof

36 lat

Zmiany skórne, egzema – Pani Marta (lat 23) zgłosiła się z bardzo widocznymi zmianami skórnymi na dłoniach, które wyglądały jak łuszcząca się ciągle skóra. Dodatkowo dłonie były prawie cały czas mocno czerwone. W pracy nosiła bawełniane rękawiczki. Niestety leki i maści sterydowe nie przynosiły poprawy. Świadomość, że inni ludzie boją się, że mogłaby ich zarazić, sprawiało, że bardzo się stresowała. W końcu zrezygnowała z pracy. Test wykazał m.in. bardzo duże obciążenie układu moczowego, nietolerancję na nikiel oraz obecność pasożytów skóry, w tym grzybów drożdżowych. Po 3 tygodniach nastąpiła pierwsza reakcja – widoczne zmniejszenie zaczerwienia dłoni. Kolejne 4 miesiące zajęła dalsza praca, w tym oczyszczanie i regulacja układu moczowego i pokarmowego, jak również usuwanie patogenów skórnych.

Pani Marta

23 lata